Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2015 » Грудень » 6 » Загальні збори депутатів від ВО "Свобода" ухвалили заяву з вимогою відставки уряду Яценюка
08:04
Загальні збори депутатів від ВО "Свобода" ухвалили заяву з вимогою відставки уряду Яценюка

Загальні збори депутатів від ВО "Свобода" ухвалили заяву з вимогою відставки уряду Яценюка

5 грудня 2015 року в Києві Загальні збори депутатів місцевих рад та міських, селищних та сільських голів від ВО "Свобода" затвердили заяву щодо відставки уряду А.Яценюка. Текст заяви перед учасниками зборів зачитав лідер націоналістичного об'єднання Олег Тягнибок. Загалом документ підтримали 1 780 депутатів усіх рівнів від "Свободи". Голова партії наголосив, що депутати-свободівці ініціюватимуть ухвалення заяви на сесіях місцевих рад. Окрім того, він анонсував на 9:30 8 грудня велику акцію протесту біля Верховної Ради України проти дій уряду та з вимогою його відставки.

Подаємо повний текст заяви:

"Результатом діяльності уряду на чолі з Прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком, який прийшов до влади на крові героїв Революції Гідності та російсько-української війни, стало божевільне зростання комунальних тарифів, урізання соціальних стандартів, намагання розпродати стратегічні та прибуткові підприємства і землю сільськогосподарського призначення, свавілля репресивно-каральних органів, переслідування політичних опонентів, кидання за ґрати націоналістів-учасників війни та революції, волонтерів. Замість того, щоби вживати дієвих управлінських заходів для реанімації державної економіки та покращення якості життя українців, Арсеній Яценюк та його уряд займалися лише імітацією реформ, лобіюванням інтересів олігархічних кланів, знищенням політичних конкурентів.

Незважаючи на обіцянки у 2013 році ще тоді опозиціонера А.Яценюка зменшити тарифи на природний газ, електроенергію та комунальні послуги, за ініціативи його ж уряду з 1 квітня 2015 року в рази було збільшено тарифи на енергоносії для населення без будь-яких на те економічних обґрунтувань. Газ власного видобутку віддано у розпорядження олігархів, а населенню продають набагато дорожчий імпортний газ. Мільярди кубометрів газу зникають у "спільному користуванні" з приватними структурами. Водночас, уряд уже витратив понад 1 млрд. дол. на постачання газу та електроенергії на тимчасово окуповані території Донбасу, попри те, що рахунки за поставлені енергоресурси ніхто не оплачує.

"Успіху" уряд Яценюка досягнув лише в небачених до цього обсягах корупції. Усі урядовці, починаючи з прем'єр-міністра, ігнорують підтверджені перевірками Держфінінспекції факти багатомільярдної корупції в урядах України та не вживають заходів щодо відшкодування завданих державі збитків. Покараних за корупцію немає. Кримінальні провадження не доведено до суду. Дії чинних високопосадовців не дають змоги розслідувати корупцію уряду Азарова та повернути награбоване державі. Немає реакції на підтверджені СБУ факти корупційних дій чинного уряду та інших державних посадових осіб, умисно спрямованих на доведення до банкрутства державних підприємств. Кошти на оборону розкрадають, досі левову частку забезпечення армії здійснюють волонтери - без цієї допомоги армія була би голодна, гола і боса. Проект "Стіна", який так піарили Яценюк та Аваков, випарувався разом із сотнями мільйонів гривень, спрямованих на нього з бюджету.

Широкого розголосу набули факти корупції, рейдерства і торгівлі посадами у безпосередньому оточенні прем'єр-міністра. При цьому сам Арсеній Яценюк продемонстрував повну неспроможність керувати урядом у складних для України умовах та абсолютну відсутність розуміння ситуації і бачення шляхів виходу з глибокої соціально-економічної кризи.

Усе це призводить до тотальної зневіри серед українських громадян, які все частіше запитують: хіба задля цього мільйони людей вийшли проти режиму Януковича? Чи за це загинули герої Небесної Сотні? Очевидно, що не зламано саму злочинну систему, відбулися лише косметичні зміни, одних учасників корупційних схем замінили інші, нічим не кращі, і жодні внутрішні перестановки в уряді нічого кардинально змінити не зможуть.

Враховуючи викладене, вимагаємовід Верховної Ради України розглянути питання про відставку уряду під керівництвом А.Яценюка за підсумками року його діяльності за провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, корупцію і неспроможність вивести Україну з кризи".

Прес-служба ВО "Свобода"

Переглядів: 64 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar