Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2015 » Грудень » 6 » Загальні збори депутатів усіх рівнів від ВО "Свобода" ухвалили заяву проти політичних репресій
08:00
Загальні збори депутатів усіх рівнів від ВО "Свобода" ухвалили заяву проти політичних репресій

Загальні збори депутатів усіх рівнів від ВО "Свобода" ухвалили заяву проти політичних репресій

Учасники Загальних зборів депутатів усіх рівнів та міських, селищних та сільських голів від ВО "Свобода", що відбулися в Києві 5 грудня 2015 року, ухвалили заяву щодо неприпустимости політичних репресій у країні та реваншу негідників.

У заяві зазначено:

"Висловлюємо свою категоричну незгоду із репресіями нинішньої влади проти політичних опонентів через застосування вибіркового правосуддя. Ми засуджуємо численні безпідставні затримання і арешти членів патріотичних організацій та партій, активістів волонтерського руху та учасників добровольчих підрозділів.

Такі дії нинішньої влади, коли чільні діячі злочинного режиму Януковича не понесли покарання за корупцію та злочини проти повсталого народу на Майдані восени-взимку 2013-14 років, в першу чергу за вбивство Небесної сотні, коли не притягнуто до кримінальної відповідальности сепаратистів та пособників російського агресора в Криму та Донбасі, однозначно свідчать про контрреволюцію і реванш негідників.

На жаль, нинішня влада відійшла від своїх передвиборчих зобов'язань та виконання вимог Революції гідности і фактично продовжує антинародні практики режиму Януковича. Штучно гальмують антикорупційні реформи, досі не проведено реальну люстрацію чиновників, суддів та правоохоронців, ставленики "регіоналів" досі займають керівні посади в уряді Яценюка, МВС, судах та прокуратурі, влада продовжує обслуговувати інтереси олігархів, а її соціяльно-економічна політика призвела до масового зубожіння українців. Очевидно, що така політика держави є неприйнятною і має бути змінена.

На рівні місцевого самоврядування, відповідно до своїх повноважень, ми вживатимемо усіх заходів для того, щоби скорегувати курс держави в інтересах громадян, не допустити реваншу негідників на місцевому рівні та реалізувати вимоги Майдану щодо повної підзвітности влади громадянам і забезпечення права українців на гідне життя на своїй, Богом даній землі".

Прес-служба ВО "Свобода"

Переглядів: 63 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar