Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Середа, 18.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2016 » Лютий » 4 » За ініціативи свободівців Знам’янська міська рада прийняла рішення про звернення до ВРУ про відставку Уряду Яценюка
15:13
За ініціативи свободівців Знам’янська міська рада прийняла рішення про звернення до ВРУ про відставку Уряду Яценюка

За ініціативи свободівців Знам’янська міська рада прийняла рішення про звернення до ВРУ про відставку Уряду Яценюка

3 лютого 2016 року на сайті Знам’янської міської ради нарешті було оприлюднене рішення про звернення депутатів міської ради сьомого скликання до Верховної Ради України з вимогою відставки Уряду та Прем’єр-Міністра Арсенія Яценюка. Проект звернення був запропонований фракцією ВО «Свобода». За словами націоналістів, рішення було прийняте на сесії міської ради ще 22 січня, але жителі Знам’янки змогли ознайомитися з ним лише через 12 днів після голосування.

Депутати у своєму зверненні повідомили про зростання цін на газ, підвищення тарифів на комунальні послуги, невиправдану інфляцію та багато інших фактів злочинних дій Уряду та його керманича Яценюка.

«Економіка України у 2015 році припинила падіння і досягла дна макроекономічного циклу. Величезний дефіцит, зростання зовнішнього боргу, дворазова девальвація гривні, інфляція на рівні 45% і рецесія більш як 11%. Україна пережила найбільшу банківську кризу, в результаті якої з ринку пішла третина фінустанов, було втрачено 30% депозитів у локальній валюті, а в доларі – більш як 40%. Проведену роботу з корупцією не можна назвати досить успішною – зберігся тиск силових і  фіскальних органів на бізнес, що додатково погіршувало інвестиційний клімат. Також, Україна – єдина у світі держава, де запроваджено 15-відсотковий податок із працюючих пенсіонерів і 15 відсотковий прибутковий податок на пенсію. Уряд тим самим порушив 22 статтю  Конституції України, відповідно до якої при прийнятті нових законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод. 90% пенсіонерів України через стрімке знецінення гривні опинилися за межею абсолютної бідності. За стандартами світового банку порогом абсолютної бідності вважається добове існування на 1,25 долара. Відповідно, середня пенсія, розміром 1523 грн. оновила рівень бідності українських пенсіонерів до рекордного в Україні.

Передаючи місцевому самоврядуванню додаткові державні повноваження у сфері освіти, соціального захисту та охорони здоров’я без необхідного на їх виконання фінансового ресурсу, Уряд України порушує один із основних принципів Європейської хартії місцевого самоврядування, ратифікованої Україною. Ми, депутати Знам’янської міської ради сьомого  скликання Кіровоградської області – представники політичних сил, які брали участь у місцевих виборах, виконуючи свій обов’язок перед громадою міста, вимагаємо від Верховної Ради України розглянути питання відставки Уряду та Прем’єр-Міністра Арсенія Яценюка відповідно підсумків року його діяльності за провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, небажання боротися з корупцією», - йдеться у зверненні депутатів Знам’янської міської ради до Верховної Ради України.

Переглядів: 62 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar