Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Середа, 18.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2015 » Грудень » 30 » З ініціятиви свободівців Львівська облрада розгляне звернення до уряду щодо перегляду антинародного б'юджету
16:26
З ініціятиви свободівців Львівська облрада розгляне звернення до уряду щодо перегляду антинародного б'юджету

З ініціятиви свободівців Львівська облрада розгляне звернення до уряду щодо перегляду антинародного б'юджету

29 грудня 2015 року на засіданні президії Львівської обласної ради депутат від ВО "Свобода" Олег Панькевич запропонував винести на розгляд сесії звернення до уряду про необхідність перегляду державного б'юджету на 2016 рік. Президія підтримала цю ініціятиву.

Виступаючи на засіданні президії Олег Панькевич наголосив, що б'юджет було ухвалено "під ялинку", без належного обговорення, за допомогою "кнопкодавів" та голосів колишніх "регіоналів". "На жаль, влада не намагається наповнити б'юджет шляхом повернення незаконно виведених капіталів із-за кордону, справедливого оподаткування за прогресивною шкалою, а доводячи до зубожіння простих українців. Цей закон погіршує ситуацію у галузях освіти, охорони здоров'я, культури. Натомість уряд іде шляхом Януковича, збільшуючи видатки на правоохоронні органи", - наголосив Олег Панькевич.

На запитання депутата про загрози б'юджету для місцевого самоврядування представники виконавчої влади визнали, що під ударом опиняться місцеві лікарні, инші медичні заклади, можливе закриття відділень, скорочення персоналу.

Олег Панькевич запропонував на наступній сесії, яка відбудеться 12 січня 2016 року і на якій розглядатимуть обласний кошторис, ухвалити звернення до уряду про загрозу закону "Про Державний б'юджет України на 2016 рік" для місцевого самоврядування і про необхідність внесення змін до документу.

Прес-служба ВО "Свобода"

Переглядів: 48 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar