Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Середа, 18.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2016 » Лютий » 22 » В Долинській представники БПП та УКРОПу обрали топоніми, які влаштували б і Путіна
14:38
В Долинській представники БПП та УКРОПу обрали топоніми, які влаштували б і Путіна

В Долинській представники БПП та УКРОПу обрали топоніми, які влаштували б і Путіна

18 лютого 2016 року у Долинській відбулося засідання топонімічної комісії, на якій було остаточно вирішене питання по перейменуванню трьох вулиць, які не були перейменовані сесією міської ради.

На жаль, голова міської ради не прислухалася до попереднього рішення топонімічної комісії, і під тиском колишніх регіоналів, які сьогодні стали депутатами міської ради під брендами «Опозиційного Блоку», «Солідарності» та «Аграрної партії», було прийняте рішення про проведення чергового засідання топонімічної комісії. Цього разу колишні регіонали підготувалися до цієї події як слід, тобто у стилі «кращих совєцьких традицій». На засідання комісії ними були запрошені одіозні жителі вулиць, які ще й досі чекають повернення «іншої» влади. Вони, крім горлопанства, не змогли навести хоча би один серйозний аргумент проти надання вулицям славетних імен отамана Костя Пестушка-Степового та імені Холодноярської республіки, що фактично стала передвісником Незалежної України. Жодні аргументи краєзнавця Віктора Григоровича Маруценка, історика Мовчан Галини Павлівни чи мої не були почуті. Всі аргументи пройшли  не лише повз купку горлопанів, але повз членство топонімічної комісії. Також їх не почули й працівники міської ради, які за своїми посадовими обов’язками просто таки зобов’язані враховувати Державні інтереси. Отже, для вулиць Жовтнева та Радянська, з перевагою в один голос,  топонімічною комісією були рекомендовані назви Сонячна та Центральна. Найбільше зусиль для прийняття цього ганебного рішення доклали В. Яровий (БПП «Солідарність) та Д. Аліфонов (УКРОП).

Вирішальним штиком перейменування став голос одного з колишніх регіоналів – представника нинішнього БПП А. Кушко, який був відсутній на комісії, але свій голос віддав у письмовому вигляді за вищевказані назви. Логіка більшості полягала в тому, що ми, мовляв, не знаємо хто такий отаман Пестушко, не бажаємо знати і взагалі за словами речника горлопанів «може років через три прийде інша влада і змусить знову перейменовувати вулиці». Звісно, що назви, які не містять за собою жодного смислового навантаження, не прославляють Україну та її героїв, не сприятимуть патріотичному вихованню наших дітей, так звані «нейтральні» назви, приживуться і за української, і за регіональної, і навіть, не дай Боже, за влади Вови Путіна та ДНР.

Я ще раз переконався, що без дієвої люстрації в країні, яка заборонила би усім колишнім регіоналам посідати державні посади, в тому числі виборні, Україна приречена залишатися духовною колонією «старшого брата» який підступно веде бойові дії проти нашої Вітчизни, знищує міста і села, і доводить не словом, а ділом українцям своє справжнє звірине обличчя та імперіалістичні наміри.

Мені вкрай прикро бути свідком невігластва, байдужості та заангажованості як частини членів топонімічної комісії, так і групи підтримки, яку вони привели з собою з метою вплинути на вибір членів комісії. Це саме про таких осіб свого часу Тарас Шевченко сказав: «якби ми вчились так як треба, то мудрість би була своя». Колишні регіонали у нашій країні є насправді ворожою «п’ятою колоною». Люди, які, незважаючи на події, що відбулися у країні, не винесли з них жодних уроків, і досі марять поверненням часів Януковича та «іншої влади», за якої їм так солодко жилося.

Дев’ять місяців я особисто і прихильники надання топоніміці нашого міста українських назв працювали на вулицях, серед жителів, переконуючи земляків у необхідності такого кроку, розповідаючи їм про зміст тієї чи іншої назви. Влада ж, як завжди, маніпулюючи кількістю понад п’ятсот підписів (які вони начебто назбирали за одну ніч), позбавила Долинську не лише назви славетної Холодноярської Республіки, але й імені нашого найвідомішого земляка Костянтина Пестушка-Блакитного, який у часи Української Революції воював за Самостійну Україну проти російсько-більшовицьких окупантів. Кость Пестушко, так само як наші героїчні сучасники Іван Яковенко та Ігор Паславський, віддав життя за Україну. Мені прикро і соромно не лише за «совок» головах певної кількості наших земляків, але й за безхребетність нової влади, яка гнеться під тиском вчорашніх господарів життя.

Член топонімічної комісії міста Долинської Олександр Ромащенко

Переглядів: 57 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar