Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Середа, 18.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2015 » Листопад » 6 » Свободівці здійснили прорив у місцеві ради Кіровоградщини
18:28
Свободівці здійснили прорив у місцеві ради Кіровоградщини

Свободівці здійснили прорив у місцеві ради Кіровоградщини

Усупереч несприятливим обставинам, пов'язаним із розгортанням політичних репресій проти націоналістів та використанням брудних технологій із дискредитації ВО "Свобода", а також відвертим фальшуванням результатів голосування на виборах до місцевих рад, свободівці отримали непогані результати в цілому по Україні й зокрема на Кіровоградщині.

Так, до Кіровоградської обласної ради пройшло четверо висуванців "Свободи". Двоє із них - політв'язні, які поки що перебувають під арештом. Це затриманий 31 серпня після подій біля Верховної Ради світловодський волонтер Максим Дескат, який перебуває у Лук'янівському СІЗО, і голова обласної організації ВОС Ігор Степура, взятий під домашній арешт. Окрім того, 24 свободівця вибороли мандати депутатів міських рад, 6 - обрані депутатами районних у місті Кіровоград рад і 13 - депутатами районних рад, 6 - стали депутатами сільських рад і 2 - селищної ради.

При цьому націоналісти отримали підтримку виборців по всій області - як на півдні (місто Долинська і Долинський район), так і на півночі (Новомиргород), а також у Знам'янці та Світловодську, Гайвороні та Онуфріївці, Помічній і Новоархангельську, що свідчить про широкий інтерес виборців Кіровоградщини до політичної сили. Особливо значного успіху досягли свободівці Світловодська, які провели п'ятьох своїх однопартійців до міської ради і трьох - до обласної. Враховуючи той факт, що до цього часу націоналісти взагалі не були представлені у місцевих радах Кіровоградщини, досягнення такого результату на нинішніх виборах можна вважати справжнім націоналістичним проривом.

"Навіть ставши об'єктом утисків з боку чинного режиму, - підкреслив голова Кіровоградської обласної організації Ігор Степура, - довіри місцевого населення "Свобода" все ж не втратила, хоча під час виборчої кампанії політичні конкуренти всіляко намагалися переконати їх, що наша політична сила є непрохідною". Основним чинником такого стійкого інтересу виборців до націоналістів свободівец вважає послідовність "Свободи", принциповість позиції свободівців щодо захисту інтересів простих українців. На думку Ігоря Степури, в умовах неухильного загострення соціяльно-економічної кризи в Україні та різкого падіння довіри до влади увага до націоналістів і надалі зростатиме, адже згубні наслідки відсутності свободівської фракції в українському парламенті нинішнього скликання відчула вже вся країна.

Прес-служба ВО "Свобода"

Переглядів: 66 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar