Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Середа, 18.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2016 » Лютий » 16 » «Свобода» Знам'янки вимагає адекватного перейменування вулиць міста
07:06
«Свобода» Знам'янки вимагає адекватного перейменування вулиць міста

«Свобода» Знам'янки вимагає адекватного перейменування вулиць міста

15 лютого 2016 року голова фракції ВО «Свобода» у Знам’янській міській раді (Кіровоградщина) Юрій Майборода зареєстрував подання на ім’я міського голови С. І. Філіпенка, у якому йдеться про перейменування вулиць міста Знам’янки та незадовільну роботу топонімічної комісії, внаслідок якої жодна вулиця до цього часу не була перейменована.

«Знам’янською міською організацією Всеукраїнського об’єднання «Свобода», ще до прийняття Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», неодноразово вносились пропозиції щодо перейменування вулиць нашого міста, які успішно ігнорувались місцевою владою і після прийняття цього Закону. Хоча й було прийнято рішення по створенню топонімічної комісії, але вона спрацювала незадовільно і жодної з вулиць чи провулків у місті не перейменовано до цього часу. Відбулося й перше засідання міської робочої групи з реалізації положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», створення та затвердження складу якої, визначено Вашим розпорядженням від 10 лютого 2016 року за №27. Оскільки до цієї групи не увійшли наші представники, подаємо на Ваш розгляд пропозиції Знам’янської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» по перейменуванню вулиць і провулків міста», - наголосив у своєму поданні голова фракції ВО «Свобода», керівник Знам’янської організації націоналістів Юрій Майборода.

До подання також був доданий перелік запропонованих свободівцями назв вулиць та розширена історична довідка, яка пояснює необхідність зазначення в топоніміці Знам’янки імен тих чи інших легендарних особистостей. Серед запропонованих назв вулиць, перелічених у додатках до подання міському голові, є прізвища Зураба Хурції (герой Небесної сотні), Костя Пестушка та Ларіона Завгороднього (отамани Холодного Яру), Левка Мацієвича (один із засновників РУП), Романа Шухевича, Степана Бандери, Василя Чучупаки та інших Героїв, які в різні часи вели українську національно-визвольну боротьбу. Серед імен, які націоналісти пропонують увіковічнити в назвах вулиць і провулків міста, чільне місце займають Герої новітньої російсько-української війни, зокрема – гідна знам’янчанка Катерина Носкова, свободівець Віктор Голий та мешканець Знам’янки Сергій Капелюха, які загинули, рятуючи Батьківщину від російської навали у 2014-2015 роках.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

Переглядів: 71 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar