Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2016 » Січень » 20 » Прихильникам імперської назви «Єлисаветград» слід спробувати поагітувати за неї в окопах
19:19
Прихильникам імперської назви «Єлисаветград» слід спробувати поагітувати за неї в окопах

Сергій Капітонов: «Прихильникам імперської назви «Єлисаветград» слід спробувати поагітувати за неї в окопах»

19 січня 2016 року відбулася чергова сесія Кіровоградської міської ради. Одним із показових і важливих рішень, прийнятих цього дня, стала підтримка ганебної пропозиції відтермінувати перейменування міста до прийняття Парламентом змін до закону про проведення референдуму. Також депутати висловили категоричну незгоду з рішенням комітету ВРУ перейменувати Кіровоград на Інгульськ. Проект цього рішення був запропонований міським головою А. Райковичем.

Депутати від ВО «Свобода» Сергій Капітонов та Геннадій Маламен запропонували свій проект рішення, в якому закликали взяти до відома лист комітету Верховної Ради і не приймати жодних рішень у зв’язку з тим, що проблема перейменування уже вийшла юридично з площини рішень депутатів міської ради.

Сергій Капітонов у своєму виступі перед депутатами зазначив, що націоналісти ніколи не агітували за якусь конкретну назву обласного центру. Свободівці висловлюють підтримку будь-якій українській назві міста, яку запропонує громада. Але, разом з тим, націоналісти категорично проти імперської назви «Єлисаветград».

«Я пропоную всім агітаторам і прихильникам назви «Єлисаветград» поїхати на Схід до наших вояків, які боронять Українську державу від російської агресії. Хай спробують поагітувати в окопах за імперську назву українського міста. Депутати попереднього скликання не використали своєї можливості щодо адекватного і розумного проведення процесу перейменування. Ми знаємо, що організовувалися круглі столи, громадські слухання та інші заходи, покликані допомогти кіровоградцям прийняти правильне рішення щодо майбутньої назви міста. На жаль, рішення так і не було прийняте. Натомість усе це скинули на Верховну Раду, аби уникнути відповідальності перед громадою. Тепер депутати Кіровоградської міської ради займаються питанням перейменування, яке, в принципі, уже виходить за межі їх компетенції. Депутатам слід би подумати про бюджет, благоустрій міста чи будь-які інші нагальні проблеми, а не відтерміновувати перейменування. Фактично відбувається спроба перекласти відповідне рішення на місцеве самоврядування наступного скликання. Абсурд і ганьба – ось основні характеристики, які є ключовими в контексті нинішньої ситуації з виконанням закону про декомунізацію на Кіровоградщині», - прокоментував прийняте Кіровоградською міською радою рішення щодо перейменування міста депутат від ВО «Свобода» Сергій Капітонов.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

Переглядів: 52 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar