Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Середа, 18.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2016 » Березень » 3 » «Люстровані» судді та прокурори: знищити позивача в угоду забаганкам злочинців
08:22
«Люстровані» судді та прокурори: знищити позивача в угоду забаганкам злочинців

«Люстровані» судді та прокурори: знищити позивача в угоду забаганкам злочинців

2 березня 2016 року до заступника голови Кіровоградської обласної ради Ігоря Степури з проханням допомоги у відновленні справедливості звернулася мешканка Кіровограда Лідія Романько, яка витримує багаторічні поневіряння в судах через свою душевну людяність та небайдужість до людського лиха. За її словами, сьогодні, 3 березня 2016 року, відбудеться черговий суд, який, імовірно, продовжить багаторічне свавілля суддівської гілки влади.

У 2009 році жінка опублікувала в газеті статтю, яка кардинально змінила її життя. В матеріалі йшлося про дії правоохоронних органів, які замовчували факт скоєння злочину. Лідія Романько написала про 5-річну дитину та 25-річну жінку, які стали жертвами сімейного насилля з боку непокараного злочинця. Стаття викликала резонанс не тільки серед мешканців села Олександрівка Долинського району, але і серед керівництва УМВС в Кіровоградській області. Злочинця покарали, от лише його впливовий брат та місцева тодішня влада зробили все, щоб Лідія Романько спізнала справжнє цькування деяких односельців, а всі її численні звернення до влади були зігноровані. 7 жовтня 2012 року Лідія стає жертвою нападу однієї з жительок села – Алли Василівни Корявкіної. Разом з побиттям, Корявкіна вчинила крадіжку особистого майна Лідії Романько. Виклик наряду міліції на місце події нічого не дав – працівники правоохоронних органів відмовилися навіть сфотографувати місце злочину. Відразу ж пані Лідія написала заяву в міліцію, внаслідок якої з дому нападниці був вилучений злочинно набутий нею під час побиття пані Лідії фотоапарат. Долинська районна міліція та прокуратура, попри беззаперечні докази, відмовилися порушувати кримінальну справу про грабунок особистого майна.

Та цинізм і дикість ситуації полягає навіть не у відмові зреагувати на злочин – в той же час Долинський районний суд порушує кримінальну справу проти потерпілої! Є дві постанови Долинської міліції про те, що свідків вищеописаної події не було. Тому дивно, як ці свідки з’явилися вже потім, в процесі судової тяганини, та ще й опинилися на боці злодійки. Суддя Долинського районного суду Бойко П.М. без доказів порушив справу, яка, за пропозицією А.В. Корявкіної, вилилася у призначення істинній потерпілій Романько судової психіатричної експертизи. Враховуючи вкрай трагічну життєву ситуацію, у якій опинилася, Лідія була змушена захищати себе будь-якими способами: зверталася в усі інстанції. Дійшла навіть до Генеральної прокуратури. Два роки непосильної боротьби, а потім – Революція Гідності. Лідія Романько полишає власні клопоти, перебуває на Майдані Незалежності. Опісля, ще маючи сподівання на позитивне для себе рішення, вона подає позов до Бобринецького районного суду, у якому просить закрити кримінальну справу проти неї з огляду на термін давності.

Але судове слідство за позовом самої Лідії Романько проводиться не по суті: замість свідчень, які стосуються злочину, збираються «свідчення» кумів, сватів та друзів Корявкіної. З купою неправдивих свідчень справу взяв суддя Долинського районного суду Бойко П.М. Потім справу передали до Новгородківського районного суду, пізніше – до Ленінського районного суду в місті Кіровограді. І вкотре – зміна судді, чекання і невизначеність. Вже суддя Ленінського районного суду в Кіровограді Безсмолий Є.Б. бере у прокурора Павлюченко Л.В. уточнений завідомо незаконний обвинувальний акт від 29.09.2015 року щодо змін обсягу звинувачення Корявкіної. У свідки знову беруться зацікавлені особи з оточення обвинуваченої. Нині суддя Безсмолий не досліджує матеріалів справи, натомість намагається зіграти на руку справжній злочинниці. Адвокат Корявкіної погрожує винести клопотання про призначення Лідії Романько примусової комплексної психолого-психологічної експертизи. Ймовірно, метою таких дій судді, прокурора та адвоката обвинувачуваної є усунення пані Лідії з процесу шляхом визнання недієздатною.

Жінка, вже втомлена і пригноблена бездіяльністю судової гілки влади, чекає сьогоднішнього суду з величезною тривогою. Заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура, у відповідь на її звернення, пообіцяв підтримати жінку на процесі, вивчити матеріали справи, звернутися з відповідним запитом до посадовців, які причетні до страждань Лідії Романько та в разі потреби повідомити громадськість про суддівське свавілля, спрямоване проти беззахисної жінки.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

Переглядів: 113 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar