Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Середа, 18.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2015 » Жовтень » 22 » Лідер гурту "Мандри" про перейменування Кіровограда: Єлисаветград добра назва для міста рабів
05:54
Лідер гурту "Мандри" про перейменування Кіровограда: Єлисаветград добра назва для міста рабів

Лідер гурту "Мандри" про перейменування Кіровограда: Єлисаветград добра назва для міста рабів

Громадським активістам вдалося отримати коментар стосовно перейменування Кіровограда від лідера гурту "Мандри" Сергія Фоменка.

У своєму коментарі благодійник і музикант зазначив, що не підтримує так звану "історичну назву" міста - Єлисавтеград. Наводимо його позицію повністю:

Сьогодні в місті Кіровограді триває запекла боротьба між прихильниками імперської назви Єлисаветград і прихильниками українських варіантів назв для міста. Перейменування обласного центру – це питання не місцевого і не регіонального, це питання національного значення. Тому я не можу залишатись осторонь цих процесів.

Хочу пояснити свою пропозицію. Назва міста , або будь яка назва несе в собі сакральну силу і впливає на історію. Якщо повертати символи епохи бездержавності, епохи гноблення українців, епохи окупації і поневолення нашого народу – тоді ми ніколи не здобудемо незалежності.

Особисто мені подобається варіант «Златопіль», це дуже добре слово, в ньому є золото і сонце. Такі асоціації притягують позитивні емоції і енергію. Єлисаветград - не дуже добре. В ньому є «град», з якого російський агресор розстрілює мирні міста на сході моєї країни. Саме тому, поміняти Кіровоград на Єлисаветград - це шило на мило. Українському місту потрібна українська назва.

До речі, крім асоціацій з градами, Кіровоград - слово повністю совєтське і російське ( типу Петроград), а Росія - ворог України, який розпочав підлу братовбивчу війну, руками зрадників і найманців зруйнував Донбас, і тимчасово окупував Крим. Про чистки інтелігенції, голодомор, і використання українців як гарматного м'яса під час Другої Світової війни, я навіть не кажу. Хоча результатом цієї "братської" любові стали десятки мільйонів життів українців. А назва Єлисаветград, як і Кіровоград, це назва колоніальна, добра для міста рабів, а не вільного , достойного народу яким є український народ. Народ-трудівник і народ-захисник.

«Кіровоградський новинний інтернет-портал «Златопіль»»

Переглядів: 103 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar