Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2016 » Березень » 7 » Лесик Довгий як дзеркало олігархічного шоу у Верховній раді України 16 лютого 2016 року
19:19
Лесик Довгий як дзеркало олігархічного шоу у Верховній раді України 16 лютого 2016 року

Лесик Довгий як дзеркало олігархічного шоу у Верховній раді України 16 лютого 2016 року

Результати шоу трагікомічні для України: за недовіру уряду -247 голосів, а за відставку уряду Яценюка – 194 з 226 необхідних.

Закулісні ноумени-ляльководи відомі. Пропонуємо оцінити їх «режисуру» на прикладі «рідного» нам одного з «артистів» цього шоу, любимчика місцевих совків, «пташеняти гнізда» Чорновецького Олеся Довгого. В кульмінаційний момент, коли відбувалось голосування за відставку Яценюка, Лесик… виймає свою картку депутата. Результат в підсумках голосування проти прізвища Довгого стоїть – відсутній. А після закінчення голосування, впевнившись що рішення про відставку уряду Яценюка не прийняте, Лесик «косить» під дурника – пише заяву в апарат Верховної ради з проханням зарахувати його голос як «за відставку»! Але ж в момент голосування Лесик Довгий знаходився в залі засідань на своєму робочому місті і не голосує, що зафіксовано на відеозапису.

До речі, аналогічно діють декілька депутатів газових олігархів «Воля народу» і вочевидь це не випадковість – небезпідставно Лесика вважають «смотрящим» у цій групі. Від кого – питання на засипку…

Що далі?!

Радійте пенсіонерки-пролетарки (і не тільки) 102 виборчого округу: дякуємо, не пізніше так званого міжнародного дня солідарності жінок-пролетарок ви отримаєте від Лесика Довгого черговий 200-гривневий «транш» (а особливо продажні з вас значно більше), розуміючи що вас «кредитор» використовує не як волонтерок для допомоги нашим воїнам, які ризикуючи життям, захищають і вас від московського агресора. Гарант – Сєня Яценюк, який хоч і не донецький, але «порожняк не гонить»

Олександр Голінько, голова Знам’янської районної організації ВО «Свобода»

прес-служба Знам'янської РО ВОС

Переглядів: 109 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar