Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Субота, 23.09.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2017 » Травень » 24 » Юрій Сапянов в апеляційному суді м. Дніпра довів пріоритет побажань громади над амбіціями мера
15:24
Юрій Сапянов в апеляційному суді м. Дніпра довів пріоритет побажань громади над амбіціями мера

Юрій Сапянов в апеляційному суді м. Дніпра довів пріоритет побажань громади над амбіціями мера

23 травня 2017 року в апеляційному адміністративному суді м. Дніпра відбувся розгляд скарги секретаря Світловодської міської ради, свободівця Юрія Сапянова. Суд вищої інстанції скасував рішення Світловодського міськрайонного суду про визнання проведення Ю. Сапяновим 28-ї сесії міської ради діями, що суперечать Регламенту. Скарга націоналіста була задоволена у повному обсязі. Це рішення стало черговим підтвердженням безперспективності і абсурдності намагань міського голови Валентина Козярчука судитися з представницьким органом міської ради.

Нагадаємо, що 9 грудня 2017 року міський голова Світловодська Валентин Козярчук відмовився бути головуючим на пленарному засіданні. Відповідно, на прохання депутатів секретар Світловодської міської ради, Юрій Сапянов був змушений провести сесію, в ході якої відбулася ухвалена рішень «Про припинення повноважень заступника Світловодського міського голови Нестеренко А.А.» та «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік».

На жаль, замість подякувати депутатському корпусу і секретарю за проведення повноцінної сесії та ухвалу необхідних на той момент рішень, міський голова Козярчук подав позов до суду. Мер-позивач у суді проти Світловодської міської ради та її секретаря Сапянова Ю.О. вимагав визнати протиправними та скасувати рішення, прийняті в ході 28 сесії. Крім того, мер вимагав визнати протиправним і сам факт скликання й проведення сесії. Хоча сесія, за словами Ю. Сапянова, була скликана самим міським головою, депутати ж із секретарем лише скорегували час її проведення.

Уже в березні 2017 року Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області виніс рішення, в якому задовольнив позов Козярчука лише частково: рішення, які були прийняті 9 грудня 2016 року, були визнані чинними, і скасовувати їх суд міськраду не зобов’язав. Проте, цей самий суд визнав, що скликання та відкриття пленарного засідання відбулося з порушенням Регламенту.

Свободівець Юрій Сапянов не змирився з таким парадоксальним рішенням, і невдовзі подав апеляційну скаргу до апеляційного суду в м. Дніпрі. В результаті суд вищої інстанції став на сторону депутатів та представницького органу влади, фактично підтвердивши, що амбіції однієї людини, хай навіть і мера, важать значно менше, ніж побажання громади, висловлені через депутатів. Апеляційна скарга націоналіста була задоволена у повному обсязі.

Прес-служба Кропивницької обласної організації ВО «Свобода»

Переглядів: 95 | Додав: patriot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar