Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2017 » Травень » 18 » Ігор Степура продовжує боротьбу за пологовий будинок №2
07:20
Ігор Степура продовжує боротьбу за пологовий будинок №2

Ігор Степура продовжує боротьбу за пологовий будинок №2

18 травня 2017 року, о 10:30 в Ленінському районному суді міста Кропивницького відбудеться чергове судове засідання за позовом депутата Кіровоградської обласної ради від ВО «Свобода» Ігора Степури з метою збереження для громади міста й області пологового будинку №2 ім. Святої Анни.

Нагадаємо, що попереднє судове засідання відбулося 21 березня цього року. Зважаючи на те, що представником відповідача – міською радою Кропивницького – було заявлене клопотання про залучення до процесу третіх осіб, суд перенесли на 18 травня. Представник позивача в суді, співголова ГО «Українська правозахисна агенція» Олександр Сосонський повідомив, що в судовому засіданні очікувано візьмуть участь представники управління охорони здоров’я міської ради, а також працівники пологових будинків №1 і №2.

Для інформації:

В листопаді 2016 року депутати Кіровоградської міської ради прийняли рішення про ліквідацію міського пологового будинку №2. Оскільки мешканці міста та області неодноразово висловлювали незгоду з ліквідацією закладу охорони здоров’я і навіть проводили гучні акції протесту під стінами міськради, вже 12 грудня 2016 року Ігор Степура подав до суду позов, у якому вимагає визнати рішення міської ради незаконним.

Свободівець доводить: рішення про ліквідацію пологового будинку, що має комунальну форму власності і належить територіальній громаді міста, порушує положення Конституції України. Стаття 49 Конституції України чітко визначає право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування для кожного громадянина. Крім того, охорона здоров’я забезпечується державним фінансуванням. У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно. І найголовніше, стаття 49 КУ чітко вказує, що існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Навпаки, держава має сприяти розвитку комунальних закладів охорони здоров’я. Зважаючи на те, що положення Конституції є нормами прямої дії, депутати Кіровоградської міської ради не мали права порушувати Конституцію України і скорочувати мережу комунальних закладів - пологових будинків міста Кропивницького.

 

Переглядів: 71 | Додав: patriot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar