Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Середа, 18.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2015 » Вересень » 1 » Граната гаранта
13:32
Граната гаранта

Граната гаранта

Вчора у фейсбуці я писала про те, що у людей крім ліхтариків з'явилися гранати. Пост викликав приступ вербальної діареї у вишивати і диванних "воєнів" мінстеця. І це було очікувано.

Дивно інше. Дивно те, що у багатьох, раніше цілком адекватних, людей відбулось масове відключення когнітивних функцій.

Так ось. Спробую ще раз пояснити те, що вчора сталося під ВР.

Отже, закон про "особливий статус "деенерів-еленерів" передбачає зміну територіального устрою та державного ладу. І всі законослухняні та цивілізовані, й тим більше Президент, повинні розуміти, що це можливо лише шляхом внесення змін до Конституції, що вирішується тільки через референдум.

Але ні. Сюжет розвивається зовсім інакше.

Пєтя вирішує піти по стопах Віті. І починає креативити спільно з повіями із жопоблоку та інших партійних організацій. А громадськість відключає мозок, і, не замислюючись про наслідки, радісно споживає те, чим годує її Петіна пропаганда.

У той же час, всі адекватні люди намагаються Пєті пояснити, що так не треба. Але мимо каси - Пєтю це не хвилює. Недорогих і нешановних народних обранців теж нічого не хвилює, тому вони підтримують антиукраїнські закони про особливий порядок самоврядування.

На цій зворушливій ноті й починається заміс на вулиці під час мітингу. Протестуючі закипають, у відповідь менти пускають газ, розмахують кийками, кидають світлошумові гранати. Це при тому, що спочатку захід нагадував конкурс "у кого прапорів більше", а депутати по черзі вправлялись в красномовстві, мірялись популізмом біля мікрофону та всіляко імітували боротьбу за Україну.

А тепер найцікавіше.

З достовірних джерел відомо, що протистояння міліції та громадськості було спровоковано із розрахунком на певну картинку, тобто було елементом політичної технології. Схема проста - ще більше завести людей, вже і так збуджених прийняттям антиукраїнських поправок до Конституції, підштовхнути їх до неадекватних дій. До дій, які скомпрометують патріотичний рух і відвернуть увагу від зрадницьких, ворожих до України та українців, законів про особливий статус деенерів-еленерів.

І тут значну роль відіграє фактор, про який я згадувала раніше - крім ліхтариків у людей з'явились гранати. А ще за останній рік у багатьох з'явились контузії, поранення, посттравматичний синдром, розхитана нервова система, загиблі друзі та близькі. На що й розраховували провладні політтехнологи.

Результат - вибух, 300-ті та 200-й у правоохоронців.

Така інформація була станом на вчора.

За даними на сьогодні, не можна виключити того, що гранату кидав колега постраждалих, з розрахунком на те, що злочин можна буде списати на когось із радикально налаштованих патріотів, що знову ж таки має на меті дискредитувати націоналістичний рух, остаточно маргіналізувати його в очах громадськості та змістити акцент від антиукраїнських змін до Конституції.

Так чи інакше, те, що сталось вчора під ВР - трагедія. Але найжахливіше і дике, що ця трагедія є наслідком брудних політичних технологій, які використовує влада, схем, в яких людське життя виявляється розмінною монетою. Так було на Майдані, так було 2 травня в Одесі, так було вчора.

Що ще я можу сказати?

Якщо маєте намір припинити ці безглузді жертвопринесення - думайте, аналізуйте, блокуйте маніпуляції, ставте собі питання. Коли технологія стає явною, вона припиняє діяти і від неї відмовляються. Тому в цій ситуації тільки свідоме ставлення до подій допоможе захистити чужі життя.

Варвара Черноіваненко, інфо-центр НВР "Правий сектор"

«ПС»

Переглядів: 78 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar