Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2016 » Січень » 15 » Фракція «Свободи» в Кіровоградській обласній раді не підтримала зміни до обласного бюджету
07:49
Фракція «Свободи» в Кіровоградській обласній раді не підтримала зміни до обласного бюджету

Фракція «Свободи» в Кіровоградській обласній раді не підтримала зміни до обласного бюджету

14 січня 2016 року відбулася чергова сесія Кіровоградської обласної ради. Одним з основних пунктів порядку денного сесії було питання про зміни до обласного бюджету на 2016 рік. Зважаючи на те, що проект рішення щодо внесення змін був спровокований прийняттям ганебного держбюджету у Верховній Раді, фракція ВО «Свобода» утрималася від голосування. Крім того, депутат-свободівець Руслан Степура виступив з пропозицією включення до порядку денного сесії пункту про підтримку депутатами звернення до Президента, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради України щодо поправки до Закону «Про державний бюджет України на 2016 рік», яка скасовує обов’язковість індексації розміру плати за оренду комунального майна.

Депутат від ВО «Свобода» Руслан Степура повідомив присутнім, що розтиражоване в олігархічних ЗМІ тлумачення поправки не є повним. За версією медіа, поправка полягає в тому, що Україна відтерміновує запровадження системи електронних декларацій про доходи. Але до тексту бюджетного закону були внесені й інші, не озвучені на загал, зміни, які несуть значну загрозу для дохідної частини місцевих бюджетів. Згідно із п. 9 Прикінцевих положень Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік», упродовж цього року зупинена дія норми статті 10 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» в частині індексації орендної плати».

Як зазначається у зверненні, зачитаному Русланом Степурою у сесійній залі, подібна норма дає необмежену можливість для виведення із місцевих бюджетів значних коштів. Тому цілком виправданий сумнів націоналістів у тому, що тисячі орендарів комунального майна будуть зацікавлені розумно скористатися запропонованими поправкою нововведеннями. На думку свободівців, невідомо, як саме у такому разі діятимуть управління комунальної власності на місцях. Також недовіру викликає майбутня кількість переукладених без відповідної обов’язковості чинних угод оренди.

«Зрозуміло, що ця поправка до головного фінансового документу країни є помітною загрозою величезних збитків як державному, так і місцевим бюджетам. Оскільки ми детально вивчили стан проблеми, вважаємо за необхідне вимагати внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік», та вилучити сумнозвісний дев’ятий пункт Прикінцевих положень, який надасть можливість окремим людям зловживати умовами оренди державним комунальним майном. Це є одна з причин, чому свободівці не голосували за зміни до бюджету області. Зрозуміло, що ці зміни повною мірою витікають з того ганебного документу, який був запропонований урядом Яценюка і прийнятий на сесії Верховної Ради України 25 грудня 2015 року. Як відомо, у ньому не передбачені субвенції на освіту, відсутні кошти для пільгових перевезень окремих категорій населення, на харчування дітей початкових класів загальноосвітніх шкіл тощо. Ми не могли голосувати за зміни, які призведуть до ще більшої соціальної та матеріальної кризи в області», - прокоментував позицію фракції ВО «Свобода» щодо змін до обласного бюджету депутат Кіровоградської обласної ради Руслан Степура.

На жаль, внести в порядок денний сесії пропозицію націоналістів щодо звернення Кіровоградської обласної ради до вищих органів державної влади депутати не спромоглися. Для прийняття відповідного рішення не вистачило одного голосу. Але, разом з тим, голова облради О. Чорноіваненко, усвідомлюючи актуальність проблеми, заявив про особисту підтримку ініціативи націоналістів та готовність підписати відповідне звернення.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

Переглядів: 93 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar