Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2016 » Січень » 4 » Депутати-свободівці мають бути взірцем ідейности та дисциплінованости
08:56
Депутати-свободівці мають бути взірцем ідейности та дисциплінованости

Олег Тягнибок: Депутати-свободівці мають бути взірцем ідейности та дисциплінованости

На переконання Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока, обрані на місцевих виборах у жовтні 2015 року депутати місцевих рад покликані сформувати внутрішній стрижень розвитку партійної організації. Основою для цього мають стати ідеологія, внутрішньопартійна дисципліна та активність самих депутатів у питаннях відстоювання інтересів місцевих громад.

Таку точку зору Олег Тягнибок висловив 3 січня 2016 року у м. Івано-Франківську під час Загальних зборів депутатів місцевих рад та міських, селищних та сільських голів від ВО "Свобода" на Прикарпатті.

Участь у зборах взяли депутати-свободівці з усіх районів Івано-Франківщини, посадові особи місцевого самоврядування від ВО "Свобода", голови районних партійних організацій та члени виконавчого комітету обласної організації.

Перед учасниками, зокрема, виступили голова Івано-Франківської обласної ради, заступник голови ВО "Свобода" Олександр Сич, очільник свободівців на Прикарпатті Василь Попович, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, колишній голова обласної ради Василь Скрипничук, свободівці, які посіли керівні посади в органах місцевого самоврядування Івано-Франківщини різного рівня рад.

Звертаючись до учасників зборів, Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок підвів підсумки місцевих виборів для організації, відзначивши, що вони стали найбільш успішними для націоналістів з часу відновлення державної незалежности, свідченням чого стало здобуття свободівцями 1800 депутатських мандатів та представництва в абсолютно всіх областях нашої країни.

Окрім того, завдяки довірі громади, підтримці партнерів свободівці одержали можливість очолити Івано-Франківську обласну раду, здобули перемоги на виборах міського голови у трьох містах обласного значення (Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький), одержали близько 80 керівних посад в органах місцевого самоврядування та 170 голів постійних депутатських комісій по всій Україні.

Разом з тим, як наголосив Олег Тягнибок, одержані результати покладають на націоналістів й важливі зобов'язання.

"Сьогодні від вас, депутатів різного рівня рад, залежить якою буде завтра і партія, і громада, що її ви представляєте. Ви маєте формувати внутрішній стрижень партії. Депутат-свободівець зобов'язаний бути взірцем ідейности та дисциплінованости для инших членів партії, бути рушійною силою нашої внутрішньопартійної роботи. Ваша активність та ефективність, у свою чергу, засвідчать і міру відповідальности перед громадою у реалізації наданих повноважень", - відзначив Олег Тягнибок.

На важливости вмілого оперування тими інструментами, якими відповідно до чинного законодавства володіє депутат, дотриманні принципів внутрішньопартійної дисциплінованости закцентував увагу також заступник голови ВО "Свобода" Олександр Сич.

Водночас, за словами Олександра Сича, надзвичайно важливою є максимальна консолідованість депутатів-свободівців. "Маємо виробити чітку технологію нашої дії, бути єдиними, дисциплінованими та консолідованими - у такий спосіб демонструємо своє обличчя, якими ми є і якою є наша позиція, - відзначив Олександр Сич.

Депутатам-свободівцям також було наголошено на важливости неухильного дотримання прийнятого 5 грудня 2015 року на Загальних зборах депутатів місцевих рад та міських, селищних та сільських голів від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" положення про роботу обранців громади та визначено напрямки їхньої діяльности.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"

Переглядів: 90 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar