Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Середа, 18.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2016 » Березень » 18 » Цьогоріч працівникам Держгеокадастру Кіровоградщини відмовили у нагородах до професійного свята
16:33
Цьогоріч працівникам Держгеокадастру Кіровоградщини відмовили у нагородах до професійного свята

Цьогоріч працівникам Держгеокадастру Кіровоградщини відмовили у нагородах до професійного свята

У 2016 році комісія при Кіровоградській обласній раді з питань нагородження, яку очолює заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура, вперше в історії  відмовила у нагородженні працівникам Головного управління Держгеокадастру Кіровоградської області до професійного свята. Як відомо, день землевпорядника відзначається щорічно у другу суботу березня. Як пояснив голова комісії з нагородження свободівець Ігор Степура, таке рішення було прийняте з огляду на незадовільну роботу відповідної установи впродовж останніх восьми років.

Діяльність комісії, яку за розпорядженням голови обласної ради Олександра Чорноіваненка очолив його заступник Ігор Степура, базується відповідно до Положення: ті чи інші організації звертаються зі своїми поданнями про нагородження. Подання потрапляють на розгляд і вивчення голові та всім іншим членам комісії і на засіданні комісії приймається відповідне рішення. В ході останнього засідання до розгляду були прийняті декілька пропозицій подання організацій з нагоди тих чи інших професійних свят, дат і ювілеїв. Одним із таких списків осіб, що пропонувалися до нагородження, став список працівників Держгеокадастру. Установа звернулися з проханням відзначити працівників Держгеокадастру з нагоди дня землевпорядника, нагородивши їх подяками, грамотами, почесними грамотами та цінними подарунками.

Зважаючи на те, що рішенням третьої сесії Кіровоградської обласної ради звіт «Про виконання програми розвитку земельних відносин у Кіровоградській області», який надало управління Держгеокадастру, був визнаний незадовільним, а також за низки інших причин, заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура запропонував членам комісії відмовити у нагородженні працівникам відповідного управління.

«Ми знаємо, що 9 лютого на площі Героїв Майдану в місті Кіровограді під стінами облдержадміністрації та обласної ради відбулася масова протестна акція учасників так званої АТО, які вимагали відсторонення керівництва, проведення розслідування і наведення порядку в оформленні виділення землі й надання прав власності для учасників війни. Соціально-економічний стан учасників АТО й інших шукачів набуття прав власності на землю був дуже яскраво вираженим. Вони були обурені і визначали незадовільною роботу працівників Держгеокадастру. Втім, іще раніше те ж визнали і депутати обласної ради в ході третьої сесії. Так, наприклад, у звіті Держгеокадастру про виконання Програми розвитку земельних відносин з 2007 по 2015 рік є ціла купа свідчень про бездіяльність та безвідповідальність роботи даної установи в області. У програмі зазначено, що за ці 8 років повинні остаточно бути виконані роботи по встановленню меж усіх 1030  населених пунктів, які у нас є в Кіровоградській області. На моє запитання щодо того, скільки населених пунктів реально мають встановлені межі, представник Держгеокадастру назвав цифру 230. Тобто станом на сьогоднішній день програма, яка планувалася на 8 років, виконана лише на 22%. Якщо ми визнали незадовільною роботу держгеокадастру, а потім даємо грамоту – що напишуть з цього приводу ЗМІ? Ймовірно, звинуватять обласну раду в тому, що її представники причетні до незаконного виділення землі, покривання злочинів абощо. Ми маємо нести політичну відповідальність за кожне своє рішення. Визнали роботу Держгеокадастру незадовільною – то не маємо жодного морального права нагороджувати чи заохочувати його працівників», - прокоментував рішення щодо відмови у нагородах працівникам Держгеокадастру заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

Переглядів: 82 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar