Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Середа, 18.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2015 » Серпень » 12 » Бобринецька "Свобода" долає корупційні схеми у судовому порядку
05:58
Бобринецька "Свобода" долає корупційні схеми у судовому порядку

Бобринецька "Свобода" долає корупційні схеми у судовому порядку

12 серпня 2015 року заплановано засідання Дніпропетровського апеляційного суду за позовом колективного підприємства "Ринок Бобринецького районного споживчого товариства" стосовно рішення, прийнятого Кіровоградським господарчим судом на користь громади м. Бобринця Кіровоградської області. Ініціатором боротьби з КП "Ринок" став голова Бобринецької районної організації ВО "Свобода" Юрій Кочубей, який спільно з ГО "Бобринецька народна громада" та двома депутатами міської ради виявили і оприлюднили корупційні схеми, що за їх допомогою вищеназване підприємство обкрадає міський б'юджет впродовж 14 років.

Зазначена cправа вже давно стала гострою проблемою для громади Бобринця: КП "Ринок Бобринецького районного споживчого товариства" займає площу 1,4 га і здійснюючи підприємницьку діяльність уже 14 років не платить жодної копійки в міський б'юджет. голова Бобринецької районної організації ВО "Свобода" Юрій Кочубей розповів, що орендна плата, а також инші стягнення з підприємців, які мають павільйони на території ринку, є нічим иншим, як "доброчинним внеском".

"Маємо справу з шахрайством величезного масштабу. Щорічно до кишені власника КП "Ринок" лягають суми, які в сукупності становлять 45% міського б'юджету", – зазначив Юрій Кочубей.

За його словами, підприємство складає угоду з підприємцями, яка надає йому право стягувати з них орендну плату, але при цьому "заощаджує" на власних податках. Така ситуація стала можливою за допомогою поширеної з часів Януковича схеми, яка являє собою "підприємство в підприємстві". Спочатку підприємство "беруть в кооперацію", а згодом на його базі створюють ще одне, яке, власне, і здійснює діяльність, не маючи жодних зобов'язань перед державою. Про такі оборудки власників КП "Ринок" у Бобринці знають чи не всі підприємці, але притягти до відповідальности шахраїв досі було дуже важко. Зважаючи на корумповану діяльність і взаємозв'язок цілої низки реєстраційних та виконавчих державних органів, а також активне поширення неправдивої інформації серед містян та жителів району, подібна ситуація могла б так і лишитися в "замороженому" стані.

"Однак, коли ми викрили і розголосили всі аспекти "темної" діяльности колективного підприємства, нас підтримали, як підприємці, так і громада міста", – розповів свободівець.

Активісти зуміли переконати голову міської ради Л.Кравченка звернутися до прокуратури з метою анулювати угоди з КП "Ринок Бобринецького споживчого товариства". Нині вже пройшло чотири судових засідання, які винесли рішення на користь громаді. Але представники КП "Ринок" не збираються виконувати цю низку судових позовів, сподіваючись на те, що корумповані судді таки обернуть справу на їх користь.

"Громада Бобринця конче потребує допомоги в об'єктивному висвітленні ситуації. Через заангажованість багатьох ЗМІ люди просто губляться у плітках та домислах. Внаслідок недостовірної або неповної інформації у деяких містян склалося враження, що наша боротьба – не що инше, як спроба привласнити місцевий ринок. Звісно, за ті кошти, які награбовано за 14 років, можна і суди купувати, і журналістів. Але наші поступові і впевнені кроки доводять: будь-яку систему рано чи пізно можна зламати, якщо взяти це собі за мету. Ми не даємо хабарів, і тому наші фінансові витрати у справі подолання корумпованої системи в районі мізерні порівняно з витратами опонентів. Вони ж намагаються будь-якою ціною приховати свою багаторічну злочинну діяльність", – наголосив Юрій Кочубей.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО "Свобода"
Переглядів: 126 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar