Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2015 » Серпень » 10 » Бобринецька «Свобода» долає корупційні схеми у судовому порядку
19:05
Бобринецька «Свобода» долає корупційні схеми у судовому порядку

Бобринецька «Свобода» долає корупційні схеми у судовому порядку

12 серпня 2015 року має відбутися засідання Дніпропетровського апеляційного суду за позовом КП «Ринок Бобринецького районного споживчого товариства» стосовно рішення, прийнятого Кіровоградським господарчим судом на користь громади м. Бобринця Кіровоградської області. Ініціатором боротьби з КП «Ринок» став голова Бобринецької районної організації ВО «Свобода» Юрій Кочубей, який спільно з ГО «Бобринецька народна громада» та двома депутатами міської ради виявили і оприлюднили корупційні схеми, що за їх допомогою вищеназване підприємство обкрадає міський бюджет впродовж 14 років. Ця справа вже давно стала гострою і актуальною для громади Бобринця. Але нахабство, з яким колективне підприємство «Ринок Бобринецького районного споживчого товариства» намагається вийти сухим із води та відстоює своє право грабувати людей надалі, змушує діяти рішуче і жорстко. Ринок, займаючи площу 1,4 га та здійснюючи підприємницьку діяльність, уже 14 років не платить жодної копійки в міський бюджет, наповнюючи кишені свого власника за рахунок підприємців. Юрій Кочубей, голова місцевого націоналістичного осередку,розповідає, що орендна плата, а також інші стягнення з підприємців, які мають павільйони на території ринку, є нічим іншим, як «доброчинним внеском». І все це – на підставі довгострокового акту на володіння земельною ділянкою та кількох хитрих юридичних оборудок. «Маємо справу з шахрайством величезного масштабу. Щорічно до кишені власника КП «Ринок» лягають суми, які в сукупності становлять 45 % міського бюджету», - розповідає голова Бобринецької «Свободи».

За словами друга Юрія, колективне підприємство «Ринок Бобринецького районного споживчого товариства» дійсно складає угоду з підприємцями, яка надає йому право стягувати з них орендну плату, але при цьому «заощаджує» на власних податках. Така ситуація стала можливою за допомогою поширеної з часів Януковича схеми, яка являє собою «підприємство в підприємстві». Спочатку підприємство «беруть в кооперацію», а згодом на його базі створюють ще одне, яке, власне, і здійснює діяльність, не маючи жодних зобов’язань перед державою. Про такі оборудки власників КП «Ринок» у Бобринці знають чи не всі підприємці, але притягти до відповідальності шахраїв досі було дуже важко. Зважаючи на корумповану діяльність і взаємозв’язок цілої низки реєстраційних та виконавчих державних органів, а також активне поширення неправдивої інформації серед містян та жителів району, подібна ситуація могла б так і лишитися в «замороженому» стані. Та коли за ініціативи голови Бобринецької «Свободи» Юрія Кочубея було викрито і розголошено всі аспекти «темної» діяльності колективного підприємства, його підтримали як підприємці, так і громада міста.

Активісти зуміли переконати голову міської ради Л.Кравченка звернутися до прокуратури з метою анулювати здирницькі угоди з КП «Ринок Бобринецького споживчого товариства». Нині вже пройшло чотири судових засідання, які винесли рішення на користь громаді. Але представники КП «Ринок» не збираються зупиняти цю низку судових позовів, сподіваючись на те, що куповані судді таки обернуть справу на їх користь. «Громада Бобринця конче потребує допомоги в об’єктивному висвітленні ситуації. Через заангажованість або некомпетентність багатьох працівників ЗМІ люди просто губляться у плітках та домислах. Внаслідок недостовірної або неповної інформації у деяких містян склалося враження, що наша боротьба – не що інше, як спроба привласнити місцевий ринок. Звісно, за ті кошти, які награбовано за 14 років, можна і суди купувати, і журналістів. Але наші поступові і впевнені кроки доводять: будь-яку систему рано чи пізно можна зламати, якщо взяти це собі за мету. Ми не даємо хабарів, і тому наші фінансові витрати у справі подолання корумпованої системи в районі мізерні порівняно з витратами опонентів. Вони ж намагаються будь-якою ціною приховати свою багаторічну злочинну діяльність – і то їх вибір. А нам – робити своє, поступово доводячи до відома громади, що на протидію навіть великому злу є справедливість», - наголосив Юрій Кочубей.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

 
Переглядів: 119 | Додав: mayboro | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar