Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов небесна сотня АТО
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.10.2017
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Google+

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов Залишенець 
всплытие фото при нажатии на неё

НОВИНИ

Форма входу

Голос Свободи Радіохвиля Радио Азов ЕРА 5канал ТВІ Молоде
Головна » 2017 » Травень » 17 » Батьки учнів заявили про злочинну бездіяльність директора Хмелівської школи І-ІІІ ступенів
05:59
Батьки учнів заявили про злочинну бездіяльність директора Хмелівської школи І-ІІІ ступенів

Батьки учнів заявили про злочинну бездіяльність директора Хмелівської школи І-ІІІ ступенів

13 травня 2017 року в Прес-клубі міста Кропивницького відбулася прес-конференція батьків учнів ліквідованої школи в Хмельовому (Маловисківський район) та правозахисника ГО «Українська правозахисна агенція» Олександра Сосонського, які повідомили про неприйнятні для дітей умови навчання в школі, що її Маловисківська райрада зробила опорною.

За словами батьків, вони категорично проти продовження навчання їх дітей у Хмелівській ЗОШ І – ІІІ ступенів, адже школярі відчувають на собі упереджене ставлення як учнів, так і директорки школи Тутаєвої Майї Олексіївни. В результаті діти переживають постійне цькування та приниження з боку однокласників. Про це в ході прес-конференції розповіла Любов Чашка, мама дитини, яка постраждала від неналежного ставлення директорки школи та інших дітей. Вона детально розповіла журналістам про претензії, які висловлюються з боку однокласників та самої директорки школи на адресу дітей, переведених з ліквідованої школи.

При цьому, батьки повідомляють і про позицію керівниці навчального закладу, яка підтримує цькування школярів. Більше того, батьки переконані, що саме пані Тутаєва налаштовує одних дітей проти інших. Зокрема, правозахисником Олександром Сосонським були продемонстровані роздруківки переписки дітей у групі ВК, де негативно налаштовані підлітки висловлювали погрози і дітям, проти яких нібито «воюють за честь школи», і вчителям вже закритої Хмелівської ЗОШ І-ІІ ступенів. При цьому, як зазначає юрист, переписка містить у собі брудну нецензурну лайку. І в той час, коли це все було винесене на загальне обговорення, директор школи не проявила жодної реакції та навіть не намагається вплинути на ситуацію.

Голова батьківського комітету Хмелівської ЗОШ І-ІІ ст. Леонід Назаренко повідомив, що батьки звернулися до ГО «Українська правозахисна агенція», щоб спільно з юристами знайти вихід з ситуації, яка склалася у школі. Також, батьки подали звернення на ім’я заступника голови Кіровоградської обласної ради Ігора Степури, в якому детально описали методи цькування їх дітей та вживання школярами алкогольних напоїв в ході навчального процесу. Так, представники громади Хмельового стверджують, що були зафіксовані випадки придбання школярами алкогольних напоїв у так званих «розливайках», які підпільно торгують спиртним поблизу школи. Леонід Назаренко стверджує, що мав місце інцидент, коли підліток у стані алкогольного сп’яніння заснув в ході уроку.

«Ми розуміємо, що така ситуація неприйнятна для сучасної школи. І вся вина лежить на адміністрації, яка закриває очі на цілком очевидні факти. До слова, новостворений НВК позиціонується як місцевий центр патріотичного виховання. Але насправді там навіть стенди з портретами Героїв Небесної сотні та Героїв АТО розташовані у віддаленній частині окремого приміщення, за гратами. А грати, в свою чергу, зставлені партами. Очевидно, що директорці школи не бачиться важливим патріотичне виховання», - наголосив Олександр Сосонський.

Серед іншого, встановлено, що директоркою Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів була підтримана нецензурна лайка проти учнів, переведених з ліквідованої школи. Батьки заявляють, що керівниця навчального закладу таким чином спонукає дітей нібито «захищати рідну школу».
Батьки дітей, які нині потерпають від того, що були примусово переведені до іншої школи, наголошують на тому, що зверталися до керівництва району з проханням поміняти маршрут шкільних автобусів, аби мати змогу перевести дітей до інших навчальних закладів. Але, попри всі свідчення упередженого ставлення до дітей, у зміні маршруту автобуса батькам було відмовлено. Зважаючи на те, що відстань до найближчої школи – 12 км, діти і батьки потрапили в абсолютну безвихідь. Саме це спонукає їх до рішучих кроків на захист права дітей на отримання освіти.

На завершення, про проблеми у педколективі та якість освіти в вищеназваній школі розповіла голова ГО «Нам до всього є діло», депутат Маловисківської райради Анна Бур’ян.

«За короткий термін зі школи пішли 7 найкращих вчителів. І вони далеко не всі пенсійного віку. Просто високі моральні якості цих людей не дозволяли їм перебувати в колективі, керівництво якого працює на знищення навчального закладу, перетворюючи його в місце, непридатне для виховання дітей. Про це свідчить і те, що у школі знизився рівень якості надання освіти в порівнянні з попередніми роками, коли школою керував попередній директор Шевченко Василь Іванович. Наприклад, з 24 випускників 2007-2008 навчального року (останній рік його перебування на посаді) 17 вступили до навчальних закладів, і 7 із них – на державну форму навчання. І, на противагу, – у 2015 році, вже за директорства М. О. Тутаєвої, з 23 випускників на державну форму навчання вступив лише 1 випускник, а у 2016-му – жоден з 21-го. Але я хочу наголосити, що так склалося не з вини вчителів. Подібна ситуація - наслідок бездіяльності адміністрації школи», - підкреслила Анна Бур’ян.

відео прес-конференції: https://youtu.be/EA8ITqBnlIM

Переглядів: 51 | Додав: patriot | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar